سبزیجات۲: ای سبز تو ما را…

فروش رنگ سبز، زرد و آبی تا ۲۳ خرداد ممنوع است. آقای کروبی و رضایی اعتراض کردند که: حالا سبز یک چیزی! زرد و آبی چرا؟ گفتند: ترکیب زرد و آبی، سبز می‌شود! پس:
۱- کروبی و رضایی به میرحسین پیغام بدهند که: انصراف بده که ترکیب زرد و آبی همان سبز است.
۲- موسوی انصراف نمی‌دهد، کروبی و رضایی به هم نزدیک هم نمی‌شوند که به نفع موسوی شود.
۳- موسوی انصراف نمی‌دهد، همه جا سبز می‌شود. کروبی و رضایی با هم ترکیب می‌شوند. (ائتلاف سابق)
۴- کروبی و رضایی ترکیب می‌شوند، سر پر رنگ بودن و کم‌رنگ بودن، دعوایشان می‌شود.
۵- کروبی و رضایی ترکیب می‌شوند، رنگ صورتی درست می‌شود.

روزهای گذشته صحبت از گشت ارشاد بود و جمع کردن آن. پیشنهاد شد در راستای ممنوعیت رنگ سبز، گشت ارشاد مدتی برود استراحت و برای خودش حال کند. گشت ارشاد اعلام کرد: عمرآ! عند تبلیغ هم که باشد ما از جایمان جم نمی‌خوریم.

به رستوران‌ها اعلام شد از ارائه‌ی غذای «سبزی پلو با ماهی» خودداری کنند. کسی پرسید: «سبزی پلو با کوکو» چه، آن هم ایراد دارد؟ گفتند: ایراد دارد. پرسید: «سبزی پلو با گوشت» چه؟ گفتند: تو انگار خیلی سبزی دوست داری، نه؟
فردایش پارچه‌ای مقابل رستوران نصب کردند که: به علت تخلف‌های مکرر ـ فعالیت انتخاباتی ـ این واحد صنفی پلمپ است.

خط ۵ مترو تهران تا پس از انتخابات تعطیل است. گفتند به این خاطر که خط پنج در نقشه‌های نصب شده در قطارها سبز است. پیشنهاد شد تابلوها تغییر کند، مخالفت شد. گفتند: کار از محکم‌کاری عیب نمی‌کند، خط پنج تعطیل، تابلوها تعویض.

موسوی به هدر دادن منابع کشور متهم شد. از وقتی موسوی سبز شده، مصرف اقلام سبز در کشور بصورت کاذب بالا رفته و سبب شده‌است واردات اقلام سبز رنگ به کشور افزایش یابد. از این پس برای کنترل واردات، بر اجناس سبز مالیات بیشتری تعلق می‌گیرد.

تا انتخابات اگر دختری را بدون حجاب در خیابان دیدید، تعجب نکنید. احتمالا روسری، شال، مقنعه سبز به سر داشته‌است. رنگ سبز از نمونه‌های تبرج حساب می‌شود. از او خواسته‌اند به سرعت مظاهر تبرج از خود بزداید. طبیعی است که تبرج سیاه به از تبرج سبز!

اصلاح‌طلبان همیشه مایه دردسر هستند. اگر تعداد آنها در انتخابات بیشتر بود و هر کدام رنگی انتخاب می‌کردند، تا ۲۳ خرداد تلویزیون پخش رنگی برنامه‌ها را متوقف می‌کرد، و به پخش سیاه و سفید روی می‌آورد.

روز انتخابات اگر کسی لباس سبز به تن داشته باشد، باید پیش از ورود به حوزه‌ی رای‌گیری لباسش را در بیاورد. دوستان دقت کنید که شاید بشود کت یا دیگر لباس‌های سبز را در آورد و به دیگران سپرد، اما کنار آمدن با هر لباسی راحت نیست. لااقل در پوشیدن لباس زیر دقت کنید.

سبزیجات۱: قطع درختان سبز در نظر هوشیار

در این باره بخوانید:

بدون پاسخ

  1. سردبیر گفت:

    سلام دوست عزیر
    سایت خوبی دارید. چنانچه تمایل به همکاری با ما را دارید تماس بگیرید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *